Sanal seks ölüme götürüyor

Sanal Seks gün geçtikçe insanlar arasında yaygınlaşmaya başladı. Psikiyatri uazmanları, Gerçek hayatta cinsel doyuma ulaşamayanların teselliyi Sanal Sekste aradıklarını belirtiyorlar.

Sanal Sex, Telefonda, mesajta veya interaktif internet sohbet ortamında, kişilerin birbirlerini uyarması ve cinsel doyuma ulaşması olarak tanımlanabilecek bir yöntemdir. İletişim kanalları aracılığı ile, kişi karşı tarafı göremese bile hayal gücünü kullanarak, karşı cinsi adeta Afrodit gibi görerek cinsel doyuma ulaşır. Cinselliği Sanal olarak arayan insanlar, “Gerçek hayatta cinsel yaşamı olmayan, Sertleşme sorunu olan, uyarılma ve orgazm sorunu olan” kişilerden oluşmaktadır.

Sanal seks, Doğal Seksten sapma olarak kabul edilmektedir. Ancak, yinede kişinin partneriyle cinsel yaşamını renklendirilmesi bakımından normal karşılanmaktadır.

Sanal Seks Cinayet sebebi olabiliyor

Uzmanlar sanal bir ortamda yaşanan ilişkinin cinayet sebebi olabileceği yönünde uyarılarda bulunuyorlar. Son günlerde artan sanal seks vakalarını buna örnek gösteriliyor. Karı ve kocaların arasını açan bu olay, zaman içerisinde önlenemez bir hale gelebiliyor. Ülkemizde aldatmadan bir farkı olmayan sanal ortamda ilişki, çiftler arasında cinayet sebebi oluşturabiliyor.

Sizinde paylaşabileceğiiz düşünceleriniz varsa yorum yazabilirsiniz. Asağıdaki resime tıklayarak görüntülü sohbet odalarımıza giriş yapabilirsiniz.

Advertisements
Post hau aşk ve seks itiraflı, partner atalean eta , , , , , , , laburpen hitzekin publikatua izan da. Gogokoetara gehitzeko lotura iraunkorra.

Sanal seks ölüme götürüyor -ri erantzun bat

  1. istekli-k dio:

    Fıstık Gibi Kızlarla Sanal Seks Yapmak İsteyenler BUYRUN Sanal seks, gün geçtikçe yaygınlaşıyor. Psikiyatri Uzmanı Mustafa Güveli, gerçek hayatta cinsel doyuma ulaşamayanların teselliyi sanal sekste aradıklarını Msnde sanal seks yapan kızlar izle Full Dizi Film İndir İzle Seyret Online Dizi izle program indir,Bizim evin halleri,yaprak dökümü,yalancı …
    sanal seks uğruna sözlükte fink atan piç yazar hakkında bilgiler, sanal seks uğruna … espri yapmaya çalışıyolardı. özellikle erkekler kızlarla takılmaya

Utzi erantzun bat

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Aldatu )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Aldatu )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Aldatu )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Aldatu )

w

Connecting to %s