Onu gerçekten seviyor muyum

1-Birlikte olduğum erkeği bir ‘kişi’ gibi mi yoksa bir ‘nesne’ gibi mi görüyorum?Onunla çok yakışıklı olduğu için ya da sizi istediğiniz filmlere götürdüğü için çıkıyorsanız ona karşı duyduğunuz şeyin sevgi olmadığını söyleyebiliriz.-sohbet etmeden Onunla öpüşmeden ya da sevişmeden bir gece geçirmek ister miydiniz? Cevabınız ‘hayır’sa o zaman onu gerçekten sevmiyorsunuz. 3-Birlikte iyi vakit geçiriyor musunuz? Eğer onunla baş başa iyi vakit geçiremiyor, eğlenmek için her zaman başka arkadaşlarınızı da çağırma ihtiyacı duyuyorsanız aranızda bir sevgi bağı olmadığını söyleyebiliriz. 4-İyi anlaşıyor musunuz? Çok kavga ediyor, çok kıskançlık yapıyor ya da birbirinizi çok eleştiriyorsanız dikkat edin aranızdaki şey sevgi olmayabilir. 5-Gözünüz hala dışarıda mı? Hala birileriyle flört etme eğlimindeyseniz ona aşık değilsiniz demektir. 6-Ona karşı dürüst ve içten olabiliyor musunuz? Ona karşı bencil ve samimiyetsiz bir tutum sergiliyorsanız ilişkiniz konusunda dikkatli olmalısınız. 7-Sevgilinizi hayatınızın bir parçası olarak mı görüyorsunuz? Eğer cevabınız ‘evet’se bu aranızda aşk olduğunu gösteriyor.

Advertisements
Post hau aşk ve seks itiraflı, özel mesajlar, canlı sohbet, Sanalda Ask atalean eta , laburpen hitzekin publikatua izan da. Gogokoetara gehitzeko lotura iraunkorra.

Onu gerçekten seviyor muyum -ri erantzun bat

  1. sevgi-k dio:

    aşk varmıdır sizce ben anlam veremedım aşk nededir yenilirmi icilirmi cidi aşk varmı varsa sevıyormu sun aşk testleri aşık olan ınsan nasıl bellı olur sanalda aşk olurmu sanalda aşk 5 dakıka )) aşk nezaman biter gercek aşklar varmı

Utzi erantzun bat

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Aldatu )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Aldatu )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Aldatu )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Aldatu )

w

Connecting to %s