Acil serviste tecavüz

Akdeniz Üniversitesi AÜ Hastanesi Acil Servisine getirilen kadın hastaya tecavüz ettiği öne sürülen müstahdem tutuklandı. ANTALYA A.A Aşırı alkol aldığı için rahatsızlanarak bir kadın arkadaşı tarafından önceki gece saat 03.00 sıralarında AÜ Hastanesine getirilen İngilizce öğretmeni G.T, kusmak isteyince, AÜ Hastanesince özel bir şirketten hizmet alımı yoluyla istihdam edilen ve hasta taşıma işinde çalıştırılan Hayri Güçük tarafından, kusabilmesi için tuvalete götürüldü.seslide sohbet

İngilizce öğretmeni G.T, acil servis sorumlu hekimine, Hayri Güçük’ün tuvalette kendisine tecavüz ettiğini söyledi.sesli

Şikayet üzerine acil servis sorumlu hekimi durumu hastane polisine bildirdi.çet sohbet

Gözaltına alınan Güçük, sorgusunun ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Hayri Güçük’ün, karakoldaki ifadesinde, G.T. ile rızası üzerine birlikte olduğunu söylediği, öğretmen G.T’nin ise ”Bayılmak üzereydim, karşı koyamadım” dediği iddia edildi.

”İŞİNE SON VERİLDİ”
AÜ Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Abdullah Erdoğan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, olayın acil servis hekiminin polise başvurması üzerine ortaya çıktığını belirterek, şunları söyledi:’Hastayı tuvalete götüren personel, hizmet alımı yoluyla çalıştırdığımız, taşeron firma personeli. Hasta, tuvaletten dönüşünde acil servis sorumlusu hekim arkadaşımıza şikayetini bildirmiş. Şikayeti değerlendiren acil servis sorumlusu hastane polisine ve savcılığa şikayeti intikal ettirmiş. Böyle bir kişinin hastanemizde yeri yoktur. İşine son verdik. Böyle bir olayı kapatma gibi bir niyetimiz asla olamaz. Bu kişi suçluysa cezasını çekmesini istiyoruz.”

Advertisements
Post hau arzuluyuz atalean eta laburpen hitzekin publikatua izan da. Gogokoetara gehitzeko lotura iraunkorra.

2 erantzun Acil serviste tecavüz -ri

  1. sesim-k dio:

    hastahenelrde tecavuz olayları her gun izler olduk artık tecavus sahneleri

  2. kerem_aslı-k dio:

    Alsalarda şu yaşla dolu gözlerimi yerlerinden görüntülü cam. Çalsalarda haberim olmadan seni kalbimden. Eğer unutacaksa bu can çıkmasın bedenimden. Ölürsem söyleyin sesli mezarıma gelmesin o sevmeyi bilmeyen.

Utzi erantzun bat

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Aldatu )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Aldatu )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Aldatu )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Aldatu )

w

Connecting to %s