internet'te çıplak görüntüleri,nizin dolaşmasını tercih edermisiniz Paris Hilton gibi

Eski sevgilinizin sizden aşırı talepkâr biri olarak bahsetmesini (Billy Bob Thornton’ın Angelina Jolie’den bahsederken dile getirdiği gibi): % 97

… internet’te çıplak görüntülerinizin dolaşmasına tercih ediyorsunuz (Paris Hilton gibi): % 3

İşte anketin nedenini en rahat kavrayabildiğimiz sonuçlarından biri! Çünkü internette dolaşan amatör bir porno videosu herkesin düşünebileceği gibi bir insanın başına gelebilecek en korkunç tecrübelerden biri. Nedeni de çok basit! Patronunuz uykusuz bir gecesinde web sayfaları arasında sörf yaparken size rastlayabilir ya da video bir Hollywood yapımı olmadığı için sizi berbat gösteren ışığın altında gözlerinizin tek bir rengi vardır; kırmızı! Evet; bu durum bazılarımıza seksi gelebilir ama yine de zamansız ve eskimiştir. Günün birinde moda dünyasında vintage sayılmayacak alanlardan biri de seks olacak ne de olsa! Evet; seksin kesinlikle vintage’ı olmaz!

Kötü ter kokan erkeği: % 85

… nefesi kötü bir erkeğe tercih ediyorsunuz: % 15

Hijyenik ürün reklamlarında görüp öğrendiklerimiz, bu sorunun cevabını etkilemiş olabilir. Bunu inkâr etmek mümkün değil. Fiziksel güç gerektiren bir iş esnasında, gayet seksi bir şekilde soğuk içeceğini açan terli bir erkek bize itici gelmiyor artık. Hatta ter; seksi olmak ile eşdeğer bir kavrama dönüşüyor. Oysa nefesi kötü kokan bir erkek aynı şansa sahip değil. Her ne kadar o korkunç yorumu yapmak istemesek de, ağzında çürük bir diş olmasından dolayı nefesi kokan erkekler de var. Ancak çok çekici, çok etkileyici, gayet baştan çıkarıcı erkeklerin nefesinin kokması büyük bir tehlike. Daha doğrusu hayal kırıklığı! Çünkü onlar sadece yakışıklı olabiliyorlar -uzaktan- ama asla seksi değil!

Seks sırasında bir sürprizle karşılaşacak olsanız sizi basan kişinin patronunuz olmasını: % 76.5

… anneniz olmasına tercih ediyorsunuz: % 23.5

Belki de aklınızdan neler geçtiğini anlamadığımızı sanıyorsunuz ama yanılıyorsunuz! İnsanın patronu tarafından sevişirken basılması, annesini seks yaparken düşünmek istemeyen çocuk kalmış ruhunuz için çok daha kolay! Diyelim üst kattaki grafiker arkadaşınız mesaiye kaldığınız bir gece size YouTube’da yeni bir şeyler gösteriyor. Bir anda aranızda bir elektriklenme oluyor, kendinizi fotokopi odasına zor atıyorsunuz. Ama işte tam o sırada kapı açılıyor ve içeriye sizden bir şey isteyen patronunuz giriyor! Evet korkunç ama çok da ürkütücü değil! Bir de diğer versiyonunu düşünün. Evde aileniz yemek veriyor. Anneniz sizden şarap getirmenizi istiyor. Alt kata indiğinizde, misafirlerden birinin de arkanızdan geldiğini hissediyorsunuz. Yemek boyunca flört ettiğiniz yakışıklı komşunuz! Peki ya anneniz kapıda belirirse! Durun! Gördüğünüz gibi anket cevaplarınızın içeriği gayet makul!

Kıllı mı, kılsız mı?, Pizzacı mı, patronunuz mu? internette-ciplak-goruntulerinizin-dolasmasini-tercih-edermisiniz-paris-hilton-gibi

Advertisements
Post hau Cinsellik atalean publikatu zen. Gogokoetara gehitzeko lotura iraunkorra.

internet'te çıplak görüntüleri,nizin dolaşmasını tercih edermisiniz Paris Hilton gibi -ri erantzun bat

  1. deliyürek_31-k dio:

    tüm dostlarımı bekliyorum arkadaslar harika bir site her kese tavsiye ediyorum

Utzi erantzun bat

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Aldatu )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Aldatu )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Aldatu )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Aldatu )

w

Connecting to %s