YALNIZ OLMAYAN BİR ERKEĞE YAKLAŞMANIN EN İYİ YOLU

Kalabalık bir barda arkadaşlarıyla oturan bir erkekle tanışmak istiyorsunuz. Group Dynamics (Grup Dinamikleri) kitabının yazan Donelson Forsyth, altı veya daha fazla kişiden oluşan grupları hedeflemenizin sorun olmadığını, çünkü kalabalıkta birinin eksikliğinin hissedilmeyeceğini söylüyor.

Küçük gruplar ise birbirlerine sıkı sıkı bağlı olduğundan, içlerinden birine ulaşmak çok daha zor olabiliyor. Erkekler doğaları gereği hiyerarşik bir yapıyı benimserler. Gruptaki en çekici ve büyük ihtimalle baskın olan erkek, grubun merkezinde yer alır. İşte bu yüzden, ulaşılması en zor olan da genellikle odur.
Ancak ona yaklaşabilmek için arkadaşlarından faydalanabilirsiniz.

Forsyth’e göre, eğer arkadaş çevresi içindeki baskın erkeğin peşinde olduğunuz anlaşılırsa diğerleri sizi görmezden gelebilir, hatta size engel olabilirler. Etrafındakiler onu kolaylıkla etkileyebileceği için beğendiğiniz erkek yerine başlangıç olarak arkadaşlarını hedefleyin. Şakalarına gülün, onlarla eğlendiğinizi belli edin. Vücudunuzu konuşan kişiye doğru çevirmeniz de çok önemli. Biraz zaman alabilir ama gruptaki popüler erkeğe ulaşmanın yolu bunları uygulamaktan geçiyor.

ERKEKLERİN DİKKATİNİ ÇEKEN VE ETKİLEYEN ADIMLAR

Paten kaymayı öğrenin

Bir kaykay, motosiklet veya tekerlekli paten alın ve onu kullanın. Çünkü erkekler bu tür hobileri olan maceracı kadınlardan çok hoşlanıyorlar.

Çengel bulmaca çözün

Erkekler zekâlarını göstermekten hoşlanır. Bir sorunun cevabını bulamıyormuş gibi yapın. Emin olun yardım etme fırsatını kaçırmayacaktır.
Espri anlayışınızı gösteren tişörtler giyin
Sarışın ya da gözlüklü olmanızla dalga geçen bir tişört giymeniz, ona sizin eğlenceli biri olduğunuzu düşündürür.

Denenmemiş bir içki için

Çıktığınız akşamlarda her zaman farklı bir içkiyi tercih etmeniz ona yeniliklere ve farklı deneyimlere açık olduğunuz mesajını verebilir. erkeklerle tanişmak için en iyi mekanlar yalniz-olmayan-bir-erkege-yaklasmanin-en-iyi-yolu


Advertisements
Post hau Cinsellik atalean publikatu zen. Gogokoetara gehitzeko lotura iraunkorra.

Utzi erantzun bat

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Aldatu )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Aldatu )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Aldatu )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Aldatu )

w

Connecting to %s