seslitürkey sesli türkey sohbeti

Recep İvedik serisinin yeni filminde neler olacak? Filmin hayranlarından kimi İvedik’in evlenmesini, kimi askere gitmesini istiyor.
Şahan Gökbakar ‘ın ‘Recep İvedik 2’nin devamının çekileceğinin müjdesini vermesinin ardından hayranları boş durmadı. İvedik hayranları, Recep İvedik 1 ve 2’den sonra çekilecek filmde neler beklediklerini iletmek için sanal ortamda bir araya geldi. http://www.recepivedik2filmi.com sitesinde; hayranlarının büyük bir çoğunluğu ilk filmde rol alan Fatma Toptaş’ın bu filmde de oynayıp Recep İvedik ile evlenmesi ve çiftin çocuklarının olmasını istiyor. Ayrıca İvedik’in askere gitmesini isteyen birçok hayran da bulunuyor.

RECEP ASKERE GİTSİN!
Yorumlar arasında özellikle şu dikkat çekiyor: “Recep İvedik askerde olsa muhteşem olur. Şahan Gökbakar bu kadar kişinin isteğini kırmaz herhalde…” ‘Dikkat Şahan Çıkabilir’ programında ‘Kim Beş Yüz Milyar İstemez ki’ adlı yarışmaya katılan Recep İvedik’in, üçüncü filmde de yarışma programına katılması isteniyor. Evlilik programlarının da filme konu olması bekleniyor. İvedik’in evlilik programı yapıp evlenenleri ayırması isteniyor. sesliturkey-sesli-turkey-sohbeti

Advertisements
Post hau sesli chat atalean eta laburpen hitzekin publikatua izan da. Gogokoetara gehitzeko lotura iraunkorra.

Utzi erantzun bat

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Aldatu )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Aldatu )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Aldatu )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Aldatu )

w

Connecting to %s